Etkinlikler

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Etkinlik 18

Bebek Bakımı, Emzirme, Anne Sütü, Bebeklerde İlk Yardım

Bebeğe hazır mısınız? Onu sağlıkla büyütmeye hazır mısınız? Bu eğitimde; yenidoğan bakımı, anne sütü, anne sütüyle ilgili olarak bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler, emzirme, yenidoğan bebekte gösterilerin yapılacağı, bebek ilk yardım gibi 0-6 ayı içeren konular anlatmaktadır.

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Etkinlik 17

Doğum, Doğumu Yönetme ve Ağrıyla Baş Etme

Normal doğum annenin gerçekleştirdiği bir eylemdir. Bilmediğimiz bir eylemi gerçekleştiremezsiniz. Doğum annenin psikolojik ve bedensel hazırlığı ile ilgilidir. Anne konuya ne kadar hakim olursa o kadar rahat olur ve bebeğine, doğum ekibine de böylece yardımcı olabilir. Anne adayı doğum sürecinin nasıl seyrettiğini, bu süreçte ağrıyla nasıl baş edebileceğini öğrenirse doğum daha kolay olur. Bu anlamda tecrübemizi ve bilgimizi sizinle paylaşmak ve sizi güçlü kılmak için eşinizle birlikte bu eğitime katılmanızı öneririz. Bilinmeyen onun eylemi, stres ve kaygı yaratır. Anne adayı, doğumu iyi yönetemezse, bebeği ve kendi için zor ve tehlikeli bir doğum tecrübesi söz konusudur. Anne ve babanın olaya hakim olması gerekir.Gerekli ve onun için doğum korkusu en aza iner ve bebeğin doğumu daha kısa sürede ve doğal olarak gerçekleşir.

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Etkinlik 16

Uyku Eğitimi

Herşeyi onun yolu denediniz ama bir türlü uyumuyor Siz de, o da uykusuzluktan tukendiniz. Peki hiç yolu yok mu? Dr Özlem Köroğlu Balcı boyutu uyku ile ilgili hem hekimliği hem de uyku ile ilgili hastalıkları özel egitlikte tecrubeleriyle yol oluşması Belki de onu uyutacak bir yol var ...

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Etkinlik 1

Çocuk ve Ergen Piskolojisi - Dr Volkan Şan

Çocuk ve Ergen psikiyatri uzmanı sayın Dr Volkan Şan tarafından gerçekleştirecek olan eğitim konu başlıkları şöyledir: - Çocuklarda bağlanma ve bireyselleşme - Yatağını ne zaman ayırmalıyiz? - Kreşe başlama zamanı nedir? - Ayrılık kaygısı , bozukluğu ve okul fobisi - Çocuklarda inatçılık,sinirlilik,ve öfke nöbetleri - 2 yaş sendromu - 2 yaş sendromunu nasıl yonetebiliriz? - TV , tablet,cep telefonu kullanımı - Her istediği yapılan çocuk mutlu mudur? - Mükemmel çocuk yetiştirebilir miyiz? ( Katılım sınırlı sayıda ve 75 TL ücreti vardır randevu zorunludur. Hafta içi akşam için ön kayıt alınıp tarih belirlenecektir.)

İletişim

Odunluk Mah. Akademi Cad. Zeno Center B Blok Daire: 7-8 Nilüfer/ BURSA

Telefon

0505 421 56 55
0505 570 29 88

Sosyal Medya