Etkinlikler

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Merkezi Etkinlik 16

Yeni Bebek Doğum Eğitimi

Normal doğum isteniyorsa bunun için annenin hem fiziksel hem psikolojik olarak hazırlanması gerekir. Bilmediginiz bir eylemi gerceklestiremezsiniz !! Sadece sizin bu süreci öğrenmeniz yetmez aynı şekilde eşinizin de duruma hakim olması gerekir.Korkunun kaynağı bilgisizliktir.Eylemi zorlaştıran da yanlış bilgidir! Bebek bakımı ise çok önemlidir ,küçücük bir ayrıntı size çok şey kazandırır..Esinize , doğumunuza, bebeğinize zaman ayırın! Kayıt zorunludur.

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Merkezi Etkinlik 14

Çocuk ve Ergen Piskolojisi - Dr Volkan Şan

Çocuk ve Ergen psikiyatri uzmanı sayın Dr Volkan Şan tarafından gerçekleştirecek olan eğitim konu başlıkları şöyledir: - Çocuklarda bağlanma ve bireyselleşme - Yatağını ne zaman ayırmalıyiz? - Kreşe başlama zamanı nedir? - Ayrılık kaygısı , bozukluğu ve okul fobisi - Çocuklarda inatçılık,sinirlilik,ve öfke nöbetleri - 2 yaş sendromu - 2 yaş sendromunu nasıl yonetebiliriz? - TV , tablet,cep telefonu kullanımı - Her istediği yapılan çocuk mutlu mudur? - Mükemmel çocuk yetiştirebilir miyiz? ( Katılım sınırlı sayıda ve 75 TL ücreti vardır randevu zorunludur. Hafta içi akşam için ön kayıt alınıp tarih belirlenecektir.)

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Merkezi Etkinlik 13

Doğum Eğitimimiz

Doğumuna ,eşine,ve dünyaya gelmeye hazırlanan bebeklerine zaman ayırıp ,öğrenip doğru ve bilinçli anne babalik sürdürmek isteyen ciftlerime ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.Bilgi çok şeyi değiştirir ve hayatınızı kolaylaştırır dogumunuza bebeğinize hazirlanin

Berika Doğuma Hazırlık ve Pilates Merkezi Etkinlik 11

Doğumu Yönetme ve Bebek Bakım Eğitimi

Bilmediğiniz her eylem stres ve kaygı yaratır. Doğumu nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmez iseniz, bebeğiniz ve sizin için zor ve  tehlikeli bir doğum tecrübesi söz konusudur. Doğumu yönetmek ve bilmek kısa sürede sıkıntısız bir doğum gerçekleştirmenizi sağlar. Eşinizle birlikte doğuma ve bebeğinize hazırlanın. 

İletişim

Odunluk Mah. Akademi Cad. Zeno Center B Blok Daire: 7-8 Nilüfer/ BURSA

Telefon

0505 421 56 55
0505 570 29 88

Sosyal Medya